Školní rok 2020/2021

Obrázkový návod jak se připojit

Učebna Google z pohledu studenta

Práce s úlohami v učebně googl

Používání školního účtu v mobilu nebo tabletu

Důležité je v mobilním telefonu a případně v tabletech stáhnout zdarma aplikace:

Google Meet
(na videohovory)
Classroom (učebna pro jednotlivé předměty)
Gmail
(pro čtení emailů) - není nutno stahovat pokud vaše zařízení podporuje googl účet a v nastavení telefonu můžete vložit dalsí e-mail do telefonu.

Pokud si nevíte rady jsem tu Vás

Mgr. Jiří Kašpar
Email: kaspar@zs-zasmuky.cz

Nevolat kvůli školnímu emailu do ředitelny!!!

Jak se baví děti ze 3.B

Cyklovýlet 5A

Dne 18. 6. 2021 podnikli žáci 5.A s paní učitelkou Šebkovou a paní učitelkou Literovou cyklistický výlet. Trasa vedla přes Hatě do Uhlířských Janovic, kde si děti daly delší přestávku a občerstvily se, aby nabraly sílu na cestu zpět, která vedla přes Skvňov, Církvici a Sobočice. Dohromady žáci ujeli skoro 30 km, a to překvapivě velice svižným tempem, neboť se ve zdraví všichni vrátili již krátce před dvanáctou hodinou, takže se rovnou šli posilnit po náročném sportovním výkonu do školní jídelny.

Shopping

V posledním vyučovacím týdnu si žáci 3.A a B a žáci 4.A (skupiny p.uč. Šebkové) zpestřili výuku anglického jazyka skutečným nakupováním v místním obchodě. Díky vstřícnému přístupu a ochotné spolupráci majitelky obchodu Janě Siňorové si děti vyzkoušely anglickou konverzaci v reálném životě.

Projektový den s družinou-Živá zahrada

Výlet: Velký Blaník 9AB

Procházka na Velký rybník a do Kurné Hory 9AB

Úterní vycházka do okolí Zásmuk – 3. B

V úterý ráno naše třída vyrazila na dopolední vycházku. Prošli jsme se ulicemi Zásmuk a asi po hodině jsme našli travnaté posezení, kde jsme si ukázali záchranu zraněného (fixaci horní a dolní končetiny a přepravu zraněného). Poté jsme pokračovali do zdejší bažantnice. Našeho putování jsme ukončili krátkým utkání ve fotbalu s našimi spolužáky z 5. A. Toto dopoledne bylo moc příjemné.

9B po rozloučení na úřadě

Školní poznávací vycházku po okolí Zásmuk 6.A

V pátek 25.6. 2021 se naše třída 6.A  vydala na závěrečnou školní poznávací vycházku po okolí Zásmuk. Naším cílem byl historický barokní most v Toušicích. Cestou děti plnily zábavné úkoly, které si pro ně připravily třídní učitelka a paní asistentka. Protože nám přálo i počasí, vycházka se vydařila a všem se nám moc líbila.
tř. učitelka
Jana Spudilová