6.A Učivo

ANGLICKÝ JAZYK - MGR. HOUDKOVÁ

Vážení rodiče,
níže naleznete informace k výuce předmětu Anglický jazyk v mé skupině. Prosím, sledujte s dětmi tuto stránku pravidelně, abyste byli řádně informováni. V případě potřeby mě kontaktujte na emailové adrese houdkova@zs-zasmuky.cz.
                                                                                                                                        Mgr. Eva Houdková

CO SE UČÍME?
TÝDEN10. - 14. 10.
NÁPLŇ VÝUKY
  • Video - Daily routine; uč. str. 19, prac. listy

• Přítomný průběhový čas; uč. str. 17, prac. seš. str. 17, 18, 19

• Rozdíl mezi přítomným průběhovým a prostým časem; uč. str. 18, prac. seš. str. 20, 21
DOMÁCÍ ÚKOLY

• 6. 10. AJ - sešit, podívat se zpět na překlad, ve větách s like/like vyměnit sloveso za love, ve větách s don't/doesn't like vyměnit sloveso za hate, věty napsat, na 10. 10.

• 10. 10. AJ - sešit, kdo nestihl práci ve škole, dodělá, dále nalep pracovní list k videu, znovu doma zhlédni video (máš ho na školním emailu), poté vypracuj, na 13. 10.
PROCVIČOVÁNÍ
KE STAŽENÍ
  • Slovní zásoba "Koníčky" pod touto tabulkou

• Pracovní list "Otázky - přítomný prostý čas, rozstříhat a nalepit"

• Kontrola prac. seš. str. 16

• Kontrola prac. list "Tvary s ing"

• Prac. list k videu (překlad vět)

• Kontrola práce s videem v uč. str. 19

• Prac. list k videu (DÚ - pouze 1. strana)
DULEŽITÁ SDĚLENÍ

• Prosím dbát na to, aby děti měly v penále lepidlo v tyčince a nůžky

• VELICE PROSÍM RODIČE, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST DAROVAT PAPÍRY NA TISK A KOPÍROVÁNÍ MATERIÁLŮ, O TUTO POTŘEBNOU POMOC. SAMI TAK PŘISPĚJETE K DALŠÍMU ZKVALITNĚNÍ VÝUKY, KTERÁ BUDE OBOHACENA I JINÝMI MATERIÁLY. UVÍTÁM I PAPÍRY Z JEDNÉ STRANY POTIŠTĚNÉ, PŘIČEMŽ DANOU POTIŠTĚNOU STRANOU BUDEME VŽDY PRACOVNÍ LIST LEPIT DO SEŠITU (A PŮVODNÍ TISK TAK NEBUDE VIDĚT).

NÁSTĚNKA

Ředitelské volno v pondělí 6.2. z technických důvodů

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne 20. 2. - 26. 2. 2023

Základní škola Zásmuky, okres Kolín