16 - (35)

IX.A

Milí rodiče,
tak už máme deváťaky, to to uteklo! Čeká nás ten nejdůležitější školní rok. Přeji nám všem společně, hlavně našim dětem, slečnám a mladým mužům, aby byl úspěšný, plný nových  poznatků a zážitků a hlavně radosti z přijetí na vysněný obor. Těším se opět na příjemnou spolupráci. Soňa Součková, třídní učitelka

Co je to velký život? Jsou to sny a touhy mládí, které se dočkaly realizace v dospělosti. August Comte

Ukažme našim dětem cestu.Usmívající se

DUBEN

Dobrý den znovu na stránkách. Omlouvám delší odmlku, způsobenou technickými problémy.

A co nás čeká v dubnu?

12. 4. a 16. 4. DNY D !! Přeji všem úspěšné zkoušky!
18. 4. konzultační schůzky - 15. 30 - 17. 30 h
20. 4. ředitelské volno
23. 4. divadelní představení BYLO NÁS PĚT v Kolíně, vybíráme 150 Kč (vstupné+ doprava)
30. 4. slet čarodějnic a čarodějů

KVĚTEN A ČERVEN

Zkoušky máme šťastně za sebou a do konce školní docházky nám zbývá několik týdnů. Co nás v nich čeká?

Včera přišla "deváťácká" trička, moc se nám líbí a vybíráme za ně 190 Kč.
30. 5. - závěřečná písemná práce z českého jazyka
1. 6.  - zájezd do Drážďan - přihlášení žáci
15. 6. - jedeme na školní výlet do Terezína, vybíráme 350 Kč

LOUČENÍ

Vážení rodiče, ve čtvrtek 28. 6. proběhne slavnostní rozloučení s deváťáky v obřadní síni na Městském úřadě v Zásmukách. Žáci přijdou na nácvik v 15 hodin, Vy budete vítáni v 15. 20 hodin. Těším se na Vás. Soňa Součková, třídní učitelka :-)

ROZVRH HODIN 2017/2018

PONDĚLÍ  M   PŘ  Z   ČJLVFG  X  TV   TV
ÚTERÝ      ČJMLAJ   F  M    PŘ  X  PČ   CH
STŘEDA    M   NJ  AJ  ČJLVOV
ČTVRTEK  NJ  CH  M  ČJML D   X  HV   F
PÁTEK      ČJSLAJ  M   D   VV

Mikuláš 2017

BYL U NÁS MIKULÁŠ
V úterý 5. 12. již tradičně navštívil naši školu Mikuláš se svými pomocníky - něžnými anděly a strašlivými čerty, když ještě před tím zavítal do mateřské školy. Děkujeme žákům 9. AB, kteří pro nás mikulášské dopoledne připravili. Pohádkově jsme si ho užili.