I.A
Třídní učitelka: Mgr. Lucie Šebková
Kontakt: sebkova@zs-zasmuky.cz,
773 096 878
Google učebna
Aj kroužek bude přesunut z 24. na 25.4.
13.-14.5. focení
20.5.24 Zoo Jihlava
31.5. Tvoření se dřevem (projektový den)
6.6. Dravci 50,-
18.6. kino Kolín 200,-
20.9.23 od 15.30 informativní třídní schůzka (odkaz na dokument s informacemi)
Keramika pro 1. třídy- každé liché pondělí od 11.30-12.30 hod.
18.3.2024 -nebude kroužek keramiky z důvodu nepřítomnosti učitelky.
Kroužek Angličtina hrou začne 11. října.(kliknutím se zobrazí seznamy dětí, časy, pokyny, obsah lekcí a materiály k procvičování)
Děti se budou střídat ve dvou skupinách každý lichý a sudý týden v čase 11.30-12.30.
Kontakt: sebkova@zs-zasmuky.cz,
773 096 878
Google učebna
Aj kroužek bude přesunut z 24. na 25.4.
13.-14.5. focení
20.5.24 Zoo Jihlava
31.5. Tvoření se dřevem (projektový den)
6.6. Dravci 50,-
18.6. kino Kolín 200,-
20.9.23 od 15.30 informativní třídní schůzka (odkaz na dokument s informacemi)
Keramika pro 1. třídy- každé liché pondělí od 11.30-12.30 hod.
18.3.2024 -nebude kroužek keramiky z důvodu nepřítomnosti učitelky.
Kroužek Angličtina hrou začne 11. října.(kliknutím se zobrazí seznamy dětí, časy, pokyny, obsah lekcí a materiály k procvičování)
Děti se budou střídat ve dvou skupinách každý lichý a sudý týden v čase 11.30-12.30.
Lichý týden | Sudý týden | ||
Bernardová Kristýna | Jeřábek Jakub | ||
Minařík Michal | Boulová Karolína | ||
Zeminová Vanessa | Balabán Matouš | ||
Chmela Mikuláš | Balabán Lukáš | ||
Jindřichová Nikola | Petržilková Natalia | ||
Kolář Jan | Rejholcová Emma | ||
Anděl Vojtěch | Kurešová Emma | ||
Sobotková Karolína | Spěváčková Anna | ||
Vyskočilová Kateřina | Ulrichová Kateřina | ||
Cikánová Amálie | Kurzová Marie | ||
Vokřál Lukáš | Zeman František | ||
Žáková Adéla | Živnůstková Žofie | ||
Bareš David | Franc Hugo | ||
Hlaváčková Jana | Kurelová Karolína | ||
Dršťáková Kristýna | Zeminová, Vrtiška |
Nabídka zájmových kroužků
Angličtina hrou středa 11:30 - 12:30
Keramika pondělí 12:00 - 13:30 1x za 14 dní (paní učitelka Koberová)
Zájmové kroužky probíhají od října do konce května.
Angličtina hrou středa 11:30 - 12:30
Keramika pondělí 12:00 - 13:30 1x za 14 dní (paní učitelka Koberová)
Zájmové kroužky probíhají od října do konce května.
Rozvrh
7.35-8.20 | 8.30-9.15 | 9.30-10.15 | 10.25-11.10 | 11.20-12.05 | |
Pondělí | ČJ | M | ČJ | PRV | Učím Aj v 3.B. |
Úterý | ČJ | TV | M | ČJ | Učím Hv v 3.A. |
Středa | M | ČJ | TV | ČJ | Angličtina hrou (11.30-12.30) |
Čtvrtek | ČJ | M | PČ | HV | konzultační hodiny (po předchozí domluvě) |
Pátek | ČJ | PRV | VV | ČJ | Učím Aj v 3.B a pak mám dozor v jídelně. |
NÁSTĚNKA |
---|
24.4.23 Konzultační třídnické hodiny od 15:30 první stupeň od 16:00 druhý stupeň |
|