VI.A

Fotografování - 10. a 11. května

V těchto dnech bude na naší škole probíhat fotografování.

Ředitelské volno 7. a 9. května

V pondělí 7. května a ve středu 9. května budou mít žáci z důvodu školení pedag. zaměstnanců a organizačních důvodů ředitelské volno.

Čarodějnice - 30.4.2018

Na pondělí 30. dubna si připravte čarodějnické převleky.

Divadlo- 23.4.2018

V pondělí 23. dubna pojedme do divadla v Kolíně na představení Bylo nás pět. Vybíráme 150 kč. Odjezd 9.15 hod.

Ředitelské volno - 20.4.2018

V pátek 20.dubna budou mít žáci z důvodu školení pedag. pracovníků ředitelské volno.

Konzultační třídní schůzky - 18.4.2018

Ve středu 18. 4. 2018 se uskuteční konzultační třídní schůzky.

Veselé Velikonoce

Veselé VelikonoceOd čtvrtka 29. března do pondělí 2.dubna máme velikonoční prázdniny. Příjemné prožití velikonočních svátků vám všem!

Informatika – psaní všemi deseti

Odkaz pro procvičování psaní všemi deseti ZDE

K přihlášení slouží osobní email, který máme každý vytvořený dle příkladu:

Žák je Pavel Novák a jeho vytvořený email:

pnovakstudent@seznam.cz

Vysvědčení za 1. pololetí

Krásné Vánoce

Krásné VánoceMoji milí žáci,
děkuji vám všem za krásné vánoční dárečky a milá přání. Přeji vám všem krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a spokojenosti. Znovu se sejdeme ve středu 3. ledna 2018. A. Verflová

Vánoční besídka - 22.12.

Krkavcovití ptáci - přednáška 22.12.

Výtvarná výchova - tvoření vánočních přání

Zeměpis-sopka (autoři - Honza Š. a Kuba K.)

Fyzika - měření délky

Výtvarná výchova - vydaření čerti

Poděkování

PoděkováníCelá naše třída děkuje panu Mrázovi za papíry, panu Chyllíkovi za stromeček , babičce Vény Jindry za krásnou perníkovou chaloupku , sestřenici Verči Podnecké za nádherný adventní věnec a paní Krausové za výtečný vánoční stromeček z listového těsta !

Čertovský den - 5.12.2017

Červeno-modro-bílý den - 25.10. - 2. místo !

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Pěkný úspěch ve sběru papíru

Pěkný úspěch ve sběru papíruDěkuji všem ze třídy, kteří se zúčastnili sběru papíru. Obsadili jsme krásné druhé místo mezi všemi třídami na 2. stupni !
Jakub Kobera pak obsadil 2. místo mezi jednotlivci ! Super!!! Děkuji a gratuluji!

Výtvarná výchova

Vážení rodiče,

s Vašimi dětmi budu pracovat ve výtvarné výchově.
Zítra (12.9.2017) začínáme - budeme dělat koláž z listů - zapouštění barev. Dnes jsem jim byla psát pomůcky na zítřejší den: 2 x bílá čtvrtka A4, vodovky popř. tempery, štětec, kelímek, houbička, lepidlo, nůžky, voskovky, podložka na stůl (ubrus, noviny), hadřík na utření stolu.

Do hodin jim prosím pořiďte následující popř. ať si vezmou z loňského roku:

kelímek, sada štetců (stačí 4 kusy), vodovky, tempery, voskovky, čtvrtky A4 - bílá 30ks, čtvrtka A3 - bílá 10x, obyčejné barevné papíry, barevné čtvrtky - 2 x zelená, žlutá, červená, modrá, černá, houbička, nůžky, lepidlo. Je nutné, aby vždy měly podložku na lavici (umělý ubrus, noviny) a hadřík. Ostatní pomůcky, které nebudou potřebovat na každou hodinu jim koupím. Proto prosím o 50Kč na každé dítě, ze kterých budu pomůcky navíc nakupovat. Budu vést evidenci o nákupu a bude samozřejejmě k nahlédnutí. Peníze dejte dětem nejpozději do 26.9.2017. Děkuji.

Občas zadám dětem, aby si něco nasbírali venku.

Kontaktovat mě můžete na e-mail: tesarova@zs-zasmuky.cz/konzultační hoidny viz. web školy.

Těším se na práci s Vašimi dětmi.

Alice Tesařová

19.9.2017 - budeme vytvářet vzkaz se smajlíky. Kromě běžných pomůcek děti potřebují A3 - čtvrtku a barevné papíry.
na 24. 10. koupit a přinést černou tuš, kružítko a voskovky
 Všechny děti dosud nepřinesly 50Kč - samozřejmě Vás nemohu nutit, a proto pokud nebudu mít peníze od všech do 6.7. tak celou věc ruším. Děti co mi peníze daly je dostanou zpět. Chtěla jsem jim zařídit jen něco navíc  mimo pomůcky ve škole. Děkuji za pochopení.

24.4. - budeme dělat Otisk Reliéf - potřebujeme tempery, tavnou pistoli + náplň, čtvrtky bílé - 1 x A3 a 2 x A4, váleček, houbička, nůžky

Rozvrh hodin 2017/18

PoMČJZTVTVPV
ÚtČJDMAJVVVV
StFZČJAJM
ČtRVAJČJDFINFINF

Hv

MČJOV

Pozn. Dvouhodinovka informatiky bude jednou za 14 dní.